در اردوی مجازی ماح ...

 • برنامه ریزی دقیق و حرفه ای : قبل از شروع دوران نوروز شما یک گزارش حرفه ای طی فرم هایی از پیش تعیین شده وضعیت هر مبحث از هر کتاب را مشخص می کنید که این کار حدودا یک روز زمان می برد پس از آن یک جلسه مشاوره 90الی 120 دقیقه ای با شما در رابطه با روش های مطالعه در دوران نوروز برگزار می شود و پس از ان ما برنامه ریزی ویژه شما را حداقل در یک نیم روز انجام می دهیم چرا که این برنامه ریزی ساعت ها زمان می برد و برنامه غذایی و برنامه مطالعاتی خود را کامل دریافت می کنید .
 • آنالیز درسی : اینکه سرعت مطالعه شما آیا مناسب است ؟ آیا تعداد تست ها را به اندازه می زنی ؟ آیا کیفیت مطالعه و تست زنی تو عالی است ؟ در چه مباحثی اشکال داری ؟ در چه مباحثی قوی هستی ؟ دروس شاخص تو چی هست ؟ چه قدر زمان برای هر درس می ذاری ؟ تمرکز ات ، دقت ات ، نحوه امتحان دادنت ؟ همه چی رو به راههه ؟ تمام چیزهایی که گفتم و حتی ممکنه به ذهن تو برسه در جلسات یک روز در میان مشاوره ات بررسی می شه و تو دقیق و ریز به ریز آنالیز می شی.
 • تعداد کم داوطلبان : افتخار ما این است که با تعداد محدودی کار می کنیم چون که به دنبال کسب در آمد نیستیم ما می خواهیم برای هر دانش اموز زمان کافی داشته باشیم و بتوانیم برای رشد هر فرد تلاش کنیم و این مستلزم زمان است .
 • آزمون های روزانه : ببین در دوران اردوی مطالعاتی مجازی نوروز هر روز ازت آزمون می گیره و روند رشد و پیشرفتت رو بررسی می کنه و اگر لازم باشه تغییراتی توی برنامه ات ایجاد بکته با دلیل و منطق این کار رو برات انجام می ده یعنی برنامه ریزی ات روند افزایشی و پویایی رو طی می کنه . ما فقط بهت برنامه نمی دیم و یه ساعت مطالعه و تعداد تست بگیریم و خداحافظ …باید ریز به ریز آنالیز بشی .
 • ارائه جزوات و نمونه سوال و فیلم آموزشی : ببینید بچه ها شما در دوران های جمع بندی به منابعی نیاز دارید که مطالب رو به صورت جمع بندی شده بهتون آموزش بده و ما همه این منابع رو در اختیارتون قرار میدیم چون قراره کنکور رو بترکونیم شعار نمی دیم این رو بهت قول می دیم .
 • جلسه با خانواده و ایجاد آرامش و امنیت در مطالعه : خیلی مهمه که در دوران نوروز خانواده همراهت باشه اما تو اصلا نگران نباش و در این مورد همه چی رو بسپار به ما تا با خانواده ات صحبت کنیم تا هر چی رو لازم داری در اختیارت قرار بده و محیط مناسبی رو برات فراهم کنه
 • کنترل خواب : ببین خواب اصلی ترین عامل تمرکزه شما باید هم شب درست بخوابی هم صبح با آرامش بیدار شی هم بعد از نهار استراحت کنی و تمام اینها رو ما برات قرار می دیم اصلا نگران نباش
 • جلسات انگیزشی : یک مشاور به جای ایجاد قوانین سخت و ایجاد استرس باید برای تو آرامش و امنیت محض ایجاد کنه و بتونه کنترل مناسبی روی روند مطالعه ات داشته باشه هر وقت بی انگیزه شدی یا حال درس خوندن نداشتی یا هر چیز دیگه ای می توانی به راحتی با مشاورین ما تماس داشته باشی تا از کپسول های انرژی حرفاشون استفاده کنی به همین راحتی !!!
 • جلسه با روانشناس و ایجاد هدف : می تونی در طول دوران نوروز و جمع بندی عید با روانشناس مرکز کاملا رایگان و خصوصی جلسه داشته باشی و حتی از تو تست هدف گذاری گرفته می شه .
 • جلسات آنلاین رفع اشکال : هر موقع که توی هر درسی اشکال داشته باشی و یا ما حس کنیم که نیاز داری برات با بهترین معلم های تهران جلسات رفع اشکال می گیره تا بتونی در کمترین زمان و با بهترین معلم ها مشکلاتت رو برطرف کنی .
 • تضمین کیفیت : ما برات تضمین کیفیت داریم اون هم می تونی چند روزی رو رایگان با ما پیش بری و صحت تمام حرف هامون که مشخص شد بعدش ثبت نام کنی تا ببینی چقدر موفقیتت برامون مهمه
 • آزمون جامع : بعد از عید هم ازت یه آزمون جامع می گیریم که تالیف خودمون و سوالات استانداردی داره تا میزان پیشرفتت رو بتونی به راحتی ببینی